Ростик (harrrk) wrote,
Ростик
harrrk

Зубна сімейка

Жила собі в роті у маленької принцеси Арі ціла зубна сімейка:
брати-зуби, всі як один красиві, рівні, білі. Працювали вони день у день, стежили, щоб маленька принцеса Аря, була сита і здорова. Старші брати кусали їжу, середні пережовували її та і молодші, хоча тільки-тільки з'явилися на світ, старалися щосили. Але головне, всі брати мріяли про те, що коли буде королівський бал, і маленька принцеса посміхнеться гостям, всі гості скажуть: «Яка чарівна усмішка у нашої принцеси!». Для того, щоб залишатися, білими, рівними і красивими, щодня, вранці і увечері, до братів приходила мудра тітонька Зубна Щітка.

Мудра тітонька Зубна Щітка, умивала їх після сну, чистила кожен зубок, знаходила будь-яку, хоч найменшу смітинку. Увечері вона готувала їх до сну, перевіряла, чи не захворів хто з них, чи не підхопив якусь інфекцію. Брати-зуби були дуже вдячні тітоньці Зубній Щітці за турботу і завжди з нетерпінням чекали на неї.

Але маленька принцеса Аря була забудькуватою дівчинкою і частенько забувала запросити мудру тітоньку Зубну Щітку в гості до зубної сімейки.
А одного разу цілий тиждень брати відправлялися спати недоглянуті.

І ось, якось вночі, Аря прокинулася від того, що у неї защемів зуб.

- Чого тобі не спиться ? - здивувалася Аря.

- Я захворів, здається, я підхопив інфекцію, - продовжував нити найменший зубик.

- Які дурниці! - розсердилася принцеса, і ткнула зубенятко пальцем в бік.

- Ой-ой-ой-ой, - заплакала принцеса, - як боляче! Відведіть мене до зубного лікаря!

Зубний лікар, оглянувши зубну сімейку, сказав:

- Бачу не часто тут бувала тітонька Зубна Щітка. Через те, що за зубками погано слідкували, старші брати-зуби, потемніли від горя, а на один, зовсім ще маленький зубик, напала інфекція і зробила дірку прямо в його біленькому боці.
-
- Що ше рофить? - запитала принцеса (вона розмовляла так смішно, бо рот у неї був відкритий).

- Зубик ми вилікуємо, і на бік йому поставимо білу латку, але Ви, Ваша Високість, не повинні забувати про мудру тітоньку Зубну Щітку.

І тепер мудра тітонька Зубна Щітка щодня приходила до Зубної сімейки, всі брати знову стали красиві, рівні, а, головне, – білі! Коли відбувся королівський бал, маленька принцеса посміхнулася гостям.

І всі гості хором сказали: «Яка чарівна усмішка у нашої принцеси!»
Зубна сімейка була щаслива !Tags: Маленькая принцесса, Сказки
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments